Wynajem fotolustra | Selfiemirror Poznań - Air Photobooth

Wynajem

Wynajem fotolustra

Szukasz oryginalnego pomysłu na uatrakcyjnienie imprezy? Jeżeli wydaje nam się, że absolutnie wszystko już było – czas sprawdzić Selfie Mirror. Magiczne lustro to absolutna nowość w kategorii imprezowych niespodzianek, która idealnie wpisze się zarówno w imprezę firmową, jak i dowolne przyjęcie okolicznościowe, czy tematyczne. Co to jest, jak działa i jak można je wynająć?

Fotolustro Selfie Mirror 60"

Selfie Mirror – pakiety

BasicStandardVIPBussiness
Czas wynajmu2h3h4hdo uzgodnienia
Cena899zł1099zł1299złdo uzgodnienia
Kabina led+100zł +100zł +100zł +100zł
Napis love Gratis Gratis Gratis Gratis
Słupki Gratis Gratis Gratis Gratis
W cenie:

– personalizacja wydruku,
– stojak z gadżetami,
– galeria,
– zdjęcia bez limitu,
– asystent,
– dowolny układ zdjęć,
– tło fotograficzne
Promocja! Księga gości gratis!
Dojazd do 30km od Poznania w cenie. Poza tym obszarem – 1,5zł/km.

Selfie Mirror – co to jest?

Jedną z najbardziej pożądanych w ostatnich latach atrakcji na różnego typu imprezach są fotobudki. Zdecydowana większość z nas miała okazję zrobić sobie zdjęcie solo lub z przyjaciółmi w takim właśnie mobilnym automacie, wyposażonym w dotykowy ekran, aparat cyfrowy oraz wysokiej jakości, ekspresową drukarkę termosublimacyjną, dzięki której imprezowicze mogą cieszyć się efektami fotobudkowej sesji w ciągu zaledwie kilkunastu sekund. Nieodzownym elementem tej atrakcji są oczywiście zabawne gadżety (najczęściej na pikach), które dodatkowo urozmaicają korzystanie z niespodzianki.

Selfie Mirror to… innowacyjna odsłona fotobudki. Lustro robiące zdjęcia? Tak! To ten sam automat, co w przypadku tradycyjnych fotobudek, ale zamknięty w ramach eleganckiego, dużego lustra. Selfie Mirror zostało wyposażone w wysokiej jakości, intuicyjny w obsłudze ekran dotykowy i aparat cyfrowy oraz drukarkę termosublimacyjną, która drukuje zdjęcia na profesjonalnym papierze fotograficznym. Przeglądając się w lustrze możemy… zrobić sobie zdjęcie. To chyba najwygodniejszy i najłatwiejszy sposób na uzyskanie doskonałych efektów sesji zdjęciowej. Całość dopełniają piękne kolorwe animacje oraz lektor. Magiczne lustro wykonuje serię czterech zdjęć, które następnie zostają wydrukowane w czasie krótszym niż minuta. Brzmi fantastycznie i tak własnie jest!

Funkcje fotolustra

Najbardziej pożądane funkcje tego niebanalnego lustra? Oprócz natychmiastowego wydruku fotek na papierze fotograficznym – wszystkie zdjęcia są zapisywane w formacie GIF oraz Mp4, dzięki czemu można je później odtworzyć w wersji elektronicznej, wywołać w wybranym formacie lub zgrać na dowolny nośnik pamięci. Każde Selfie Mirror można dodatkowo spersonalizować poprzez podpisywanie zdjęć i tworzenie dowolnych układów oraz branding.

Selfie Mirror będzie niesamowitą atrakcją na każdej imprezie

Magiczne lustro w złotej lub srebrnej ramie, z taflą o przekątnej 50 lub 60 cali robi ogromne wrażenie na gościach. To absolutna nowość na rynku imprezowych atrakcji, która wywołuje „efekt WOW”. Selfie Mirror to lustro, z którym… można się dogadać. Lektor oraz intuicyjne menu poprowadzi naszych gości przez proces robienia sobie profesjonalnych selfie, a piękne rysunkowe animacje maksymalnie je urozmaicą i sprawią, że uśmiech sam pojawi się na twarzach fotografujących się osób. A może okrągłe Selfie Mirror? Pierwsze w Polsce Selfie Mirror Ring to lustro o średnicy aż 85 cm z eleganckim oświetleniem w kształcie okręgu. Wyjątkowy, imprezowy klimat pozwolą nam wykreować dodatki do magicznych luster: ozdobne słupki i dmuchane ścianki LED (jedne i drugie dostępne w kolorach: srebrnym i złotym, a ścianka LED dodatkowo w białym).

Dostępne:
Selfie Mirror 50″ i 60″ białe, Selfie Mirror 60″ czarne
Ścianki LED: biała, srebrna, złota
Słupki dekoracyjne: złote i srebrne