Napisy Love | Podświetlane Napisy Miłość - Airphotobooth

Sklep

Napisy Love

Szukasz niebanalnej dekoracji do sali weselnej, urodzinowej, na zabawę jubileuszową, a nawet oświadczyny? Przepiękne, świecące w różnych kolorach napisy Love i Miłość zachwycą wszystkich gości i gospodarza uroczystości. Podświetlane, duże litery Love czy Miłość mogą stać się centralnym punktem nawet największej sali bankietowej.

Podświetlane litery LOVE i MILOSC

Podświetlane napisy to podwójnie przepiękna dekoracja. Duży format liter zdecydowanie pozwala na wyeksponowanie ich w sali lub w ogrodzie. Podświetlenie, które może dowolnie zmieniać swój kolor, umożliwia dopasowanie dekoracji do wystroju sali i podkreślenie charakteru uroczystości. Świecący napis Love albo Miłość nie pozostawia żadnych złudzeń: jest wyrazem najbardziej gorących uczuć i znakomicie pasuje do uroczystości zaręczynowych, weselnych, urodzin lub jubileuszu pary. Można go wykorzystać w sali bankietowej, restauracji, w namiocie weselnym, a nawet w ogrodzie.

Duży napis Love z plexi na sprzedaż

Ogłoszenie „Duży napis Love sprzedam” powinien zainteresować każdego, kto organizuje przyjęcia, wesela, bankiety, zarówno w salach, jak i w namiotach oraz ogrodach. Gadżet ten przyda się także w restauracjach i kawiarniach, które proponują organizację niewielkich imprez towarzyskich. Eleganckie Litery LOVE produkuje się ze spienionego PCV, a fronty z mlecznej plexi. Litery ślubne podświetlane są wysokiej jakości LED-ami marki Samsung. Można nimi sterować pilotem z modułem WiFi. Napis robi wrażenie, bo wysokość liter dochodzi do 100 cm. Propozycja „Napis love LED sprzedam” obejmuje także napisy LOVE podświetlane wielokolorowymi LED-ami z wieloma programami świecenia. W komplecie znaleźć można sterownik z pilotem. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom można dopasować kolorystykę liter ślubnych do tej panującej na imprezie. Napisy Love i Miłość nie tylko są dodatkową dekoracją i sposobem na romantyczne doświetlenie sali, ale także znakomicie wychodzą na zdjęciach, przez co wielu gości zechce sobie zrobić z nim wyjątkowe, pamiątkowe zdjęcia.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5