Fotokabiny i ścianki LED - Airphotobooth

Sklep

Fotokabiny i ścianki LED

Niewielkie fotokabiny służą do robienia zdjęć. Niektóre wykorzystywane są do wykonywania zdjęć do dokumentów, jednak nasze dmuchane fotokabiny to gadżet zdecydowanie imprezowy, ożywiający każdy festyn szkolny, imprezę firmową i integracyjną. Nasi klienci wykorzystują dmuchane fotokabiny i ścianki LED podczas wesel, komunii czy chrzcin.

Dmuchane fotokabiny na sprzedaż

Dmuchane fotokabiny są lekkie, praktyczne, estetyczne. W każdej fotobudce można zmieścić cały niezbędny do wykonania fotografii osprzęt. W dmuchanych fotokabinach na sprzedaż ustawia się ekran dotykowy, który jest odporny na zarysowania i uszkodzenia, komputer z oprogramowaniem Windows, profesjonalną lustrzankę cyfrową, lampę błyskową z oświetleniem i drukarkę z materiałami do druku zdjęć, czyli zestaw do wykonywania imprezowych selfie. Dmuchana fotokabina polecana jest organizatorom wszelkich przyjęć i właścicielom sal bankietowych, konferencyjnych, a także zwolennikom zabaw w plenerze. Fotobudka wydziela przestrzeń, w której funkcjonuje sprzęt do wykonywania zdjęć. Może być podświetlona, wypełniona licznymi gadżetami do wykonywania zdjęć, zachęca do zabawy, w tym robienia dziwnych min i przede wszystkim wykonywania zdjęć z przyjaciółmi. Niezależnie od tego, czy impreza, na której ma pojawić się fotokabina, odbywa się w sali bankietowej, konferencyjnej, czy na świeżym powietrzu, fotobudka dmuchana, która jest lekka i praktyczna, sprawdzi się świetnie.

Ścianki LED dla fotobudek i fotoluster

Dmuchane ścianki LED to znakomite tło dla wszelkich urządzeń do selfie: fotobudek i fotoluster. Ścianki LED wykonane są z lekkiego materiału, posiadają podświetlenie z kilkoma programami świecenia, dzięki czemu uzyskamy ciekawy efekt wizualny. Niewielka, ale estetyczna ścianka LED na sprzedaż polecana jest organizatorom imprez, którzy chcą zapewnić swoim klientom znakomitą rozrywkę, ale i przepiękną pamiątkę z ważnego dla nich wydarzenia.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2