Litery dmuchane - Airphotobooth

Sklep

Litery dmuchane

Litery dmuchane na imprezę

Każdy pragnie, aby jego przyjęcie było wyjątkowe i niezapomniane. Chcesz zapewnić swoim gościom wyjątkowe wrażenia i nadać całemu wydarzeniu indywidualny charakter? Efektowne litery dmuchane na imprezę to doskonały wybór! Duży napis zwraca na siebie uwagę i skutecznie przyciąga spojrzenia. Dzięki podświetleniu LED RGB, możesz samodzielnie dostosować kolorystykę do charakteru swojego przyjęcia. Bez względu na to, czy organizujesz swoje urodziny, wesele, rocznicę ślubu czy może roczek dziecka, dmuchane litery sprawdzą się idealnie. Dostępnych jest kilka programów świecenia, które można zmieniać w dowolnym momencie.

Dodaj blasku swojej imprezie!

Litery dmuchane na imprezę są zjawiskową dekoracją, którą możesz wykorzystać podczas niejednego przyjęcia. Lubisz się wyróżniać, a wyszukane i nietuzinkowe przyjęcia są Twoją wizytówką? Nasze podświetlane napisy powstały z myślą o Tobie! Litery są wykonane z trwałego i mocnego materiału Oxford Cloth. Dzięki temu, można ich używać niewielokrotnie bez ryzyka, że szybko ulegną uszkodzenia. Po wypuszczeniu powietrza, napis nie zajmuje dużo miejsca, jest lekki i z łatwością można go przenosić w małej, podręcznej torbie.
Na zamówienie wykonujemy litery dmuchane na imprezę w różnych wymiarach, które dostosują się do Twoich wymagań. Napis z podświetleniem w różnych wariantach kolorystycznych ubarwi każde Twoje przyjęcie i wspaniale dopełni pozostałe imprezowe dekoracje.

Litery dmuchane – cena

Nasza firma dba o zadowolenie Klientów, dlatego dostarczamy kompleksowe rozwiązania oparte na nowoczesnych technologiach. Kiedy kupujesz w naszym sklepie litery dmuchane, cena obejmuje zarówno sam napis, jak i niezbędne do niego akcesoria. W cenie otrzymujesz kompletny zestaw, w skład którego wchodzi dmuchawa, oświetlenie, pilot do sterowania oświetleniem, zasilacz oraz torba do transportu. Możesz liczyć na nasze fachowe wsparcie również po zakupie produktu. W razie problemów technicznych, zapewniamy naszym Klientom zdalną pomoc przed, jak i w czasie trwania imprezy. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie o dowolnej porze – nasza zdalna pomoc techniczna jest dostępna przez 24h w każdy dzień tygodnia!

Kolorowe litery dmuchane – sprzedaż

Jesteśmy specjalistami w zakresie innowacyjnych rozwiązań i unikalnych projektów na różne przyjęcia okolicznościowe. Nasze produkty, takie jak litery dmuchane na imprezę, wyróżniają się najwyższą jakością i zostały wykonane ze sprawdzonych, mocnych materiałów, co przekłada się na ich trwałość i dużą odporność na uszkodzenia. Pomożemy Ci sprawić, aby Twoje przyjęcie stało się wyjątkowym wydarzeniem i wywołało na gościach odpowiednie wrażenie. Nasza rozbudowana oferta imprezowych akcesoriów dopasuje się do każdego gustu i nawet najbardziej wyszukanych wymagań. Zapoznaj się z produktami Air Photobooth i wybierz dopasowane rozwiązania na dowolną okoliczność!

Wyświetlanie jednego wyniku