Wynajem fotobudki | budki fotograficznej Poznań - Air Photobooth

Wynajem

Fotobudka wynajem

Najważniejsze, żeby po dobrej imprezie zostały dobre zdjęcia. Chodzi nie tylko o ich jakość, ale przede wszystkim o zabawne ujęcia, na których wszyscy goście są rozluźnieni i bez skrępowania okazują radość z mile spędzanego czasu. Nie każdy jednak czuje się swobodnie w tłumie ludzi i na dodatek przed obiektywem aparatu. Nie każdy fotograf zaś jest w stanie bezszmerowo poruszać się między gośćmi, zdejmując zabawne ujęcia mimochodem. Jeśli więc zależy Wam na tym, żeby po imprezie dało się wracać do wspomnień dzięki zabawnym fotografiom, najlepiej wynająć dmuchaną fotobudkę. Stworzenie miejsca odizolowanego od ludzi, w którym można robić najbardziej szalone miny i przyjmować najdziwaczniejsze pozy, na pewno ośmieli nawet tych gości, którzy zawsze mówią, że na zdjęciach wychodzą po prostu brzydko. Do fotobudki można przecież wejść z paczką najlepszych przyjaciół, a wtedy czujemy się swobodniej i dajemy ponieść atmosferze ogólnej wesołości.

Fotobudka – pakiety

BasicStandardVIPBussiness
Czas wynajmu2h3h4hdo uzgodnienia
Cena599zł699zł799złdo uzgodnienia
Kabina led+100zł +100zł +100zł +100zł
Napis love GratisGratis Gratis Gratis
W cenie:

– personalizacja wydruku,
– stojak z gadżetami,
– galeria,
– zdjęcia bez limitu,
– asystent,
– dowolny układ zdjęć,
– tło fotograficzne
Promocja! Księga gości gratis!
Dojazd do 30km od Poznania w cenie. Poza tym obszarem – 1,5zł/km.

Fotobudka na wesele

Chcesz zaskoczyć swoich weselnych gości? Nie masz pomysłu, co dla nich przygotować? Podopowiadamy – wynajmij fotobudkę na przyjęcie weselne! Na pewno nie będziesz żałować swojej decyzji. To od ciebie zależy na jaki czas zdecydujesz się wynająć fotobudkę – godzina, dwie, trzy, a może dziesięć godzin? W Air Photobooth bez żadnych problemów ustalisz wszystkie szczegóły, na jak długo chcesz mieć dostępną tę budkę fotograficzną.

W zestawie otrzymasz m.in. spersonalizowane wydruki zdjęć, stojak z gadżetami oraz zdjęcia bez limitu. Dzięki temu zdjęcia będą wyjątkowe i niepowtarzalne. Fotobudka wszystkim gościom dostarczy dużo zabawy i wywoła ogromne uśmiechy na twarzy. Chętnie korzystać z niej będą dorośli, dzieci, a nawet starsze osoby, np. dziadkowie. Duża ilość gadżetów sprawia, że każdy znajdzie dla siebie oryginalną stylizację. Każdy marzy przecież o tym, żeby chociaż raz w życiu mieć niebieskie, czy pomarańczowe włosy lub popatrzeć na świat przez różowe okulary.

Dmuchana fotokabina – doskonała atrakcja na każdej imprezie

Imprezowa fotobudka przyda się na każdej imprezie. To nieprawda, że tego rodzaju atrakcje zdają egzamin wyłącznie na szalonych korporacyjnych imprezach integracyjnych czy studniówkach. Wiek uczestników nie ma nic do rzeczy, podobnie jak charakter spotkania. Fotobudka nakręca do zabawy uczestników spotkań nieformalnych i przełamuje lody podczas tych bardziej sformalizowanych. Inspiruje do nawiązywania kontaktów nie tylko za stołem i na parkiecie, ale także przed automatami do robienia zdjęć wyposażonymi w ekran dotykowy, aparat cyfrowy oraz drukarkę. Kiedy tylko imprezowicze zauważą jak łatwo robi się zdjęcia i jaka to frajda dokumentować imprezę we własnym zakresie, zabawie nie ma końca. Robienie zdjęć w fotobudce jest o wiele atrakcyjniejsze niż nużące pozowanie albo trwanie w nieustannym napięciu, że w każdej chwili możemy znaleźć się w zasięgu obiektywu profesjonalisty.

Zdjęcia z fotobudki mogą być zabawną pamiątką

Jeśli mamy do zdjęć z imprez rodzinnych czy firmowych wracać z sentymentem i uśmiechem, nie mogą to być fotografie robione na siłę. Fotobudka sprawia, że udaje nam się dokumentować zabawę w nietypowy sposób. Pamiątka na zawsze zostanie już w naszym archiwum, żeby po latach przypominać o szalonej zabawie. Doskonała jakość zdjęć sprawia, że nawet po wielu latach sięga się po nie z przyjemnością i łatwo sobie przypomnieć i odtworzyć wszelkie zabawne wydarzenia. Wyjazd integracyjny, wieczór panieński czy studniówka często są tak intensywnym przeżyciem, że gdyby nie Air Photobooth – po wspomnieniach nie byłoby śladu! W ferworze zabawy zapominamy o jej dokumentowaniu w inny sposób, niż wrzucanie relacji czy fotek na social media. Fotobudka to szansa na zdjęcia tradycyjne, wydrukowane, schowane do albumu. Zdjęcia z fotobudki mogą być zabawną pamiątką, do której po latach wrócimy z nieukrywanym sentymentem.

Potrzebujesz fotobudkę na imprezę? Dotrzemy wszędzie!

Nie szukaj wymówek – że impreza na odludziu, że tak daleko na pewno nikt nie dotrze. Dostarczymy Ci dmuchaną fotobudkę w dowolne miejsce na terenie całej Polski. Nasza firma mieści się w Poznaniu i stąd właśnie realizujemy zamówienia. Co dnia ekspediujemy z naszej siedziby fotobudki oraz Selfie Mirrors do klientów na terenie Polski i Unii Europejskiej. Cześć z nich jest wynajmowana na imprezy, przede wszystkim zajmujemy się produkcją i sprzedażą urządzeń. Air Photoboots są łatwe w transporcie oraz w rozkładaniu. Perfekcyjnie zabezpieczone, dotrą wszędzie tam, gdzie chcecie urządzić imprezę, bal, rodzinną czy firmową uroczystość.

Imprezowa fotobudka to doskonałe rozwiązanie na zabawy plenerowe, konferencje, wielopokoleniowe spotkania rodzinne. W każdym przypadku sprawia, że atmosfera rozluźnia się i nawiązujemy ciekawe relacje z ludźmi. Pamiątki w postaci zdjęć na zawsze pozostaną w naszych archiwach i będą przypominać, że mimo upływu lat, wciąż lubimy się dobrze bawić i cenimy sobie czas spędzony z przyjaciółmi. Wynajem fotobudki to najlepsze, co możemy zrobić, kiedy zależy nam na tym, żeby wszyscy nasi goście poczuli atmosferę wspaniałej nieskrępowanej zabawy.