Wynajem - Airphotobooth

Wynajem

Wynajem fotobudek oraz fotolustr dla niezapomnianych imprez

Obszar, w którym działamy

Air Photobooth to polski producent najwyższej jakości, zaawansowanych technologicznie i wykończonych z dbałością o wszystkie szczegóły dmuchanych fotobudek i pierwszych w naszym kraju Selfie Mirror. Oferujemy zarówno sprzedaż, jak i wynajem urządzeń – wraz z dowozem, ich instalacją oraz obsługą. Przed każdą imprezą, którą nasi klienci postanowili uatrakcyjnić za pomocą oferowanych przez nas automatów – zarówno fotobudki i magiczne lustra, jak i wszystkie zamówione przez Państwa dodatki, są szczegółowo kontrolowane pod kątem sprawności i prezencji. Selfie Mirror idealnie wpisuje się w przyjęcia weselne, ale również urodziny (nie tylko osiemnaste!), imprezy integracyjne i tematyczne oraz imprezy firmowe. Działamy na terenie całego kraju, a wypożyczenie Selfie Mirror jest maksymalnie proste i bezproblemowe.

Air Photobooth z Poznania działa na terenie całego naszego kraju. Nie ważne, czy mieszkasz w Krakowie, Rzeszowie, Warszawie, Olsztynie, Gdańsku, Zielonej Górze, Wiśle, czy Kętrzynie. Do każdego miasta, czy małej miejscowości przedstawiciele firmy dowiozą wybraną fotobudkę na przyjęcie weselne. Odległość nie jest dla nich żadną przeszkodą!

Gdzie i jaką imprezę mamy obsłużyć? Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia wszystkich szczegółów naszej przyszłej współpracy.