Fotobudki | Budki fotograficzne na sprzedaż - Airphotobooth

Sklep

Fotobudki

Automatyczna budka do zdjęć zdobywa szturmem wszelkie festyny, integracyjne zabawy, urodziny czy uroczystości weselne. Niewielka fotobudka ze specjalistycznym osprzętem pozwala imprezowiczom na wykonanie oryginalnych fotografii pamiątkowych w różnych formatach, kolorach, z dodatkiem gadżetów. Zabawa jest więc wyjątkowo udana, a po niej pozostają niesamowite zdjęcia, na których uchwycić można najbliższych, przyjaciół lub wykonać oryginalne selfie.

Fotobudki w różnych kształtach i kolorach

Profesjonalne fotobudki na imprezy przyciągają wzrok, interesują, zachęcają do skorzystania z możliwości wykonania pamiątkowej fotografii. Bajecznie kolorowe lub stonowane urządzenia posiadają dotykowy ekran i są wyposażone w bardzo profesjonalny aparat, który wykonuje zdjęcia szybko i w wysokiej jakości, dzięki czemu można uchwycić każdy ruch, minę i spojrzenie. Te na sprzedaż oferowane są w różnych wersjach, by móc je dopasować do charakteru imprezy, na której będą służyć do wykonania fotografii. Kinderbal? Może budka kolorowa? Wesele? Stonowana. Modele wyposażone w regulowane nóżki umożliwiają fotografowanie dorosłych lub dzieci. Warto więc dopasować swój zakup do indywidualnych potrzeb potencjalnych klientów. Każdą fotobudkę dodatkowo można umieścić w dmuchanej kabinie lub na tle estetycznej ścianki. Fotobudka to złożone urządzenie, w skład którego wchodzi konstrukcja i stelaż z aluminium, może być na nogach czy w kształcie sześcianu. Zdjęcia wykonywane są za pomocą lustrzanki cyfrowej ze znakomitym obiektywem i drukowane przy pomocy profesjonalnej drukarki termosublimacyjnej. W zestawie znajduje się także materiał do zdjęć, a kiedy zapas się skończy, można go dokupić. Do obsługi fotobudki służy ekran dotykowy odporny na zarysowania i uszkodzenia. Całość jest niezwykle intuicyjna i pozwala każdemu laikowi na wykonanie udanego zdjęcia. Ponieważ w fotobudkach działa komputer MiniPC z oprogramowaniem Windows 10 każdy, kto korzysta z klasycznego komputera czy laptopa, poradzi sobie z obsługą fotobudki. By urządzenie nawet podczas intensywnej pracy funkcjonowało bez niebezpieczeństwa przegrzania, wyposażone jest w wentylatory chłodzące, a na wygląd budki i doświetlenie planu zdjęciowego wpływa też ekonomiczne i niezawodne oświetlenie LED.

Zakup budki fotograficznej do Twojego przedsiębiorstwa!

Kupno fotobudki jest inwestycją długoterminową, ale taką, która może się szybko zwrócić. Oferta sprzedaży fotobudek kierowana jest przede wszystkim do organizatorów imprez urodzinowych, jubileuszy, wesel, imprez integracyjnych, eventów, bankietów. Może być także stałym elementem wyposażenia restauracji, sali bankietowej, a nawet sali zabaw dla dzieci. Może działać cały czas albo doraźnie, w momencie, kiedy organizowane jest jakieś tematyczne przyjęcie. Z fotobudek, które są niezawodne, lekkie i których transport nie sprawia problemów, skorzystać mogą także firmy fotograficzne obsługujące festyny szkolne i inne zajęcia dla dzieci i młodzieży. Z fotobudek coraz częściej korzystają weselnicy, ale i młodzież studniówkowa. To obecnie modny i pożądany gadżet, dzięki któremu niejeden organizator imprezy przekona potencjalnych klientów do skorzystania z jego usług. Żeby ją obsługiwać, nie trzeba posiadać doświadczenia fotograficznego. Intuicyjna obsługa wspierana przez nowoczesny komputer z oprogramowaniem umożliwia dostarczenie i rozstawienie sprzętu nawet laikowi, a korzystanie z budki jest równie proste, jak robienie selfie w telefonie.

Fotobudki na sprzedaż w najlepszej cenie od producenta!

Fotobudka to dla wielu klientów spora, ale opłacalna inwestycja. Jeśli chcą zaoszczędzić, powinni szukać fotobudki z oferty sprzedam prosto od producenta. To pozwala na pominięcie pośredników, którzy często dodają niemałe marże. Dzięki zakupom od producenta można uzyskać bardzo korzystną cenę fotobudki i cieszyć się nowym sprzętem, który posłuży przez wiele lat. Przy takim zakupie dodatkowym atutem jest wsparcie doświadczonych pracowników firmy, którzy mogą przeszkolić z zakresu obsługi urządzenia czy służyć radą w przypadku jakichkolwiek problemów ze sprzętem, a to także wartościowe.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6