Fotolustra | Selfie mirror | Magiczne lustra - Airphotobooth

Sklep

Fotolustra

Selfie i pamiątkowe zdjęcia z imprezy mogą teraz być jeszcze bardziej wesołe i oryginalne. Goście nie muszą już pozować przed obiektywem własnych komórek. Na weselu, urodzinach, imprezie integracyjnej, jubileuszach czy zabawach karnawałowych mogą mieć do dyspozycji fotolustro! Magiczne lustra do selfie to kusząca propozycja zabawy, a dla organizatorów wszelkich bankietów poważny argument za tym, bo to właśnie im powierzyć realizację każdej imprezy.

Fotolustra, magiczne lustra i selfie mirror – czyli idealny pomysł na biznes!

Magiczne lustro skrywa nowoczesne urządzenie, które umożliwia zrobienie wyjątkowych zdjęć. Może mieć formę lustra na nóżce lub dużej, zdobnej ramy. Umożliwia wykonanie fotografii całej sylwetki, a nawet kilku osób jednocześnie. Estetycznie wykonane selfie mirror posiadają technologię dotykową, elegancką formę i komputer z systemem Windows. Za jakość zdjęć odpowiada lustrzany aparat, dzięki któremu każde zdjęcie jest wysokiej jakości. Dzięki profesjonalnej drukarce, każdy, kto wykona zdjęcie za pomocą fotolustra, od razu otrzymuje odbitkę, która jest znakomitą pamiątką z imprezy na lata. 
Selfie mirror dodatkowo może mieć estetyczną, podświetlaną ramę, stając się jednocześnie dekoracją wnętrza, w którym odbywa się uroczystość. Producenci fotolustra zadbali o to, by można było je dopasować do charakteru każdej imprezy, dlatego posiadają one animacje weselne, eventowe, angielskie, dziecięce i świąteczne.

Cena fotolustra

Cena fotolustra uzależniona jest od wielkości i stopnia skomplikowania urządzenia. Polecamy jego zakup wszystkim organizatorom imprez, bo to do nich skierowana jest oferta sprzedaży magicznych luster do robienia zdjęć. Same urządzenia, dodatki do nich i wsparcie techniczne pozwalają na wykorzystanie urządzeń podczas różnorodnych uroczystości i to wielokrotnie. Fakt posiadania lustra do selfie w ofercie organizatora uroczystości często przekonuje potencjalnych klientów do złożenia zlecenia. Warto więc zainwestować w fotolustra, by móc zaproponować wyjątkowe rozwiązania i zagwarantować wszystkim uczestnikom zabawy sporo frajdy.

Wyświetlanie 1–9 z 11 wyników