Selfie Mirror

Zdobywające w szalonym tempie popularność fotobudki od lat towarzyszyły nam na różnorakich imprezach. Rozwiązanie to udało się jednak udoskonalić i dziś to „magiczne lustro” jest w stanie uwiecznić nas w jeszcze ciekawszy sposób podczas doborowej zabawy. Na jakiej zasadzie funkcjonuje ten nowatorski wynalazek?

Selfie Mirror

Jak działa Selfie Mirror?

Proste rozwiązania nie bez powodu szybko zyskują na popularności. Fotobudki stanowiące niejako przełom w wykonywaniu szybkich, często grupowych portretów dało się udoskonalić, czego dowodem jest wynalazek określany mianem Selfie Mirror. Dzięki niemu jesteśmy w stanie jeszcze szybciej stworzyć zabawne selfie.

Wielkie lustro obsługiwane za pomocą dotyku z pewnością budzi emocje w uczestnikach imprezy. Tym właśnie jest Selfie Mirror, czyli niezwykle udaną alternatywą dla klasycznej fotobudki. Jednym z największych plusów tego rozwiązania okazują się wymiary całej konstrukcji.

Organizatorzy wielu imprez cenią sobie fakt, że Selfie Mirror można ulokować np. na korytarzu, bez potrzeby rezerwowania w tym celu sporej przestrzeni.Raz, dwa trzy i gotowe! Właśnie na tak powinno wyglądać automatyczne robienie zdjęć. Nowoczesne Selfie Mirror okazuje się niezwykle przyjazne w obsłudze dla przeciętnego użytkownika. Poza tym lustro będące jednym z kluczowych elementów konstrukcji pozwala na szybki podgląd ujęcia w czasie rzeczywistym.

Zdjęcia z magicznego lustra mogą być zabawną pamiątką z imprezy

Kiedy zabawa trwa w najlepsze, nie może zabraknąć momentu, kiedy ktoś wpadnie na pomysł, by wykonać zabawne selfie. Wówczas nie sposób nie docenić geniuszu tkwiącego w Selfie Mirror. Urządzenie to pozwoli gościom imprezy w prosty i skuteczny sposób wykonać pożądane ujęcie. W przeciwieństwie do wielu ultranowoczesnych smartfonów, działających względnie krótko na jednym ładowaniu baterii, Selfie Mirror może wykonywać zdjęcia do białego rana.

Bywa, że imprezowicze wraz z przeciągającą się coraz bardziej w czasie imprezie tracą coraz bardziej kontakt z rzeczywistością. Wielu z nich chciałoby jednak mimo wszystko zachować na dłużej żywą pamiątkę tamtych wydarzeń. W praktyce to właśnie zabawne selfie bardzo często stanowi najlepszą z możliwych pamiątek po udanej imprezie.

Dawniej fotobudka, a dziś coraz częściej magiczne lustro uświetnia wiele interesujących wydarzeń, w tym także ślubów. Managerowie obiektów nastawionych w pozytywny sposób do gości doskonale wiedzą, że dziś ciężko sobie wyobrazić spotkanie bliskich bądź znajomych bez wykonania pamiątkowego selfie. Z pomocą Selfie Mirror każde zdjęcie tego typu będzie cieszyć oko.

Selfie Miffor

Obszar naszego działania

Firma swoim zasięgiem obejmuje obszar całego kraju, a także Unii Europejskiej.
Od strony sprzętowej Selfie Mirror stanowi połączenie ogromnego lustra (z przekątną nawet do sześćdziesięciu cali), lustrzanki cyfrowej oraz kolorowej drukarki. Całość obsługiwana dotykowo wraz z lektorem wydającym komunikaty w języku polskim. W razie potrzeb ramę lustra można wymieniać wedle własnego uznania.

Nowatorski patent w postaci magicznego lustra staje się coraz powszechniejszym widokiem. Firma Air Photobooth oferująca sprzedaż i wynajem takich urządzeń uświetnia zarówno duże imprezy, jak i np. kameralne wesela. Pamiątki w postaci wysokiej jakości zdjęć pochodzące prosto z Selfie Mirror są jedyne w swoim rodzaju.

Nasze Selfie MirrorSelfie Mirror 50

Selfie Mirror 50″

23500zł brutto

Fotobudka Lustro z animacjami i lektorem. Nowość!

Selfie Mirror 60

Selfie Mirror 60″

26500zł brutto

Fotobudka Lustro z animacjami i lektorem. Nowość!

Selfie Mirror Ring

Selfie Mirror Ring

27500zł brutto

Pierwsze w Polsce okrągłe Selfie Mirror!

LED Dance floor

LED Dance floor

70000 zł brutto

Fotobudka w pakiecie razem z Dmuchaną Kabiną LED