Selfie Mirror wynajem

Szukasz oryginalnego pomysłu na uatrakcyjnienie imprezy? Jeżeli wydaje nam się, że absolutnie wszystko już było – czas sprawdzić Selfie Mirror. Magiczne lustro to absolutna nowość w kategorii imprezowych niespodzianek, która idealnie wpisze się zarówno w imprezę firmową, jak i dowolne przyjęcie okolicznościowe, czy tematyczne. Co to jest, jak działa i jak można je wynająć?

Selfie mirror

Selfie Mirror – co to jest?

Jedną z najbardziej pożądanych w ostatnich latach atrakcji na różnego typu imprezach są fotobudki. Zdecydowana większość z nas miała okazję zrobić sobie zdjęcie solo lub z przyjaciółmi w takim właśnie mobilnym automacie, wyposażonym w dotykowy ekran, aparat cyfrowy oraz wysokiej jakości, ekspresową drukarkę termosublimacyjną, dzięki której imprezowicze mogą cieszyć się efektami fotobudkowej sesji w ciągu zaledwie kilkunastu sekund. Nieodzownym elementem tej atrakcji są oczywiście zabawne gadżety (najczęściej na pikach), które dodatkowo urozmaicają korzystanie z niespodzianki.

Selfie Mirror to… innowacyjna odsłona fotobudki. Lustro robiące zdjęcia? Tak! To ten sam automat, co w przypadku tradycyjnych fotobudek, ale zamknięty w ramach eleganckiego, dużego lustra. Selfie Mirror zostało wyposażone w wysokiej jakości, intuicyjny w obsłudze ekran dotykowy i aparat cyfrowy oraz drukarkę termosublimacyjną, która drukuje zdjęcia na profesjonalnym papierze fotograficznym. Przeglądając się w lustrze możemy… zrobić sobie zdjęcie. To chyba najwygodniejszy i najłatwiejszy sposób na uzyskanie doskonałych efektów sesji zdjęciowej. Całość dopełniają piękne kolorwe animacje oraz lektor. Magiczne lustro wykonuje serię czterech zdjęć, które następnie zostają wydrukowane w czasie krótszym niż minuta. Brzmi fantastycznie i tak własnie jest!

Funkcje Selfie Mirror

Najbardziej pożądane funkcje tego niebanalnego lustra? Oprócz natychmiastowego wydruku fotek na papierze fotograficznym – wszystkie zdjęcia są zapisywane w formacie GIF oraz Mp4, dzięki czemu można je później odtworzyć w wersji elektronicznej, wywołać w wybranym formacie lub zgrać na dowolny nośnik pamięci. Każde Selfie Mirror można dodatkowo spersonalizować poprzez podpisywanie zdjęć i tworzenie dowolnych układów oraz branding.

Selfie Mirror będzie niesamowitą atrakcją na każdej imprezie

Magiczne lustro w złotej lub srebrnej ramie, z taflą o przekątnej 50 lub 60 cali robi ogromne wrażenie na gościach. To absolutna nowość na rynku imprezowych atrakcji, która wywołuje „efekt WOW”. Selfie Mirror to lustro, z którym… można się dogadać. Lektor oraz intuicyjne menu poprowadzi naszych gości przez proces robienia sobie profesjonalnych selfie, a piękne rysunkowe animacje maksymalnie je urozmaicą i sprawią, że uśmiech sam pojawi się na twarzach fotografujących się osób. A może okrągłe Selfie Mirror? Pierwsze w Polsce Selfie Mirror Ring to lustro o średnicy aż 85 cm z eleganckim oświetleniem w kształcie okręgu. Wyjątkowy, imprezowy klimat pozwolą nam wykreować dodatki do magicznych luster: ozdobne słupki i dmuchane ścianki LED (jedne i drugie dostępne w kolorach: srebrnym i złotym, a ścianka LED dodatkowo w białym).

Obszar, w którym działamy

Air Photobooth to polski producent najwyższej jakości, zaawansowanych technologicznie i wykończonych z dbałością o wszystkie szczegóły dmuchanych fotobudek i pierwszych w naszym kraju Selfie Mirror. Oferujemy zarówno sprzedaż, jak i wynajem urządzeń – wraz z dowozem, ich instalacją oraz obsługą. Przed każdą imprezą, którą nasi klienci postanowili uatrakcyjnić za pomocą oferowanych przez nas automatów – zarówno fotobudki i magiczne lustra, jak i wszystkie zamówione przez Państwa dodatki, są szczegółowo kontrolowane pod kątem sprawności i prezencji. Selfie Mirror idealnie wpisuje się w przyjęcia weselne, ale również urodziny (nie tylko osiemnaste!), imprezy integracyjne i tematyczne oraz imprezy firmowe. Działamy na terenie całego kraju, a wypożyczenie Selfie Mirror jest maksymalnie proste i bezproblemowe.

Gdzie i jaką imprezę mamy obsłużyć? Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia wszystkich szczegółów naszej przyszłej współpracy.

 

Selfie Mirror - pakiety


tabelka_fotobudka