Gadżety do fotobudki

Fotobudki coraz częściej stają się niebywałą atrakcją na wszelkich imprezach. Nic w tym dziwnego, ponieważ uwielbiamy się fotografować, robić selfie i chwalić swoimi zdjęciami w social mediach. Jeśli do tego można skorzystać z ciekawego tła, gadżetów, efektów specjalnych widocznych na zdjęciach, robienie min i inne szaleństwa przed obiektywem sprawiają jeszcze większą frajdę. Air Photobooth sprzedaje i wypożycza najnowocześniejsze fotobudki i urządzenia do robienia zdjęć podczas wesel eventów i innych imprez towarzyskich, oferuje także niezbędne rekwizyty i akcesoria, które korzystanie z fotobudki czynią jeszcze ciekawszym, a organizatorom imprez zapewniają wygodę i bezpieczeństwo podczas transportowania sprzętu.

Krążki LED fotobudka mini
Pokrowce na fotobudkę
Stojak na gadżety

Pokrowce na fotobudki

Każda nowoczesna fotobudka jest urządzeniem kosztownym i wrażliwym na wstrząsy, uderzenia i zadrapania. Sprzęt jest przenośny, ma niewielkie gabaryty i zmieścić się może nawet do standardowego bagażnika auta osobowego. Aby bezpiecznie dowieźć fotobudkę na miejsce festynu, wesela, urodzin, kinderbalu, przyjęcia kawalerskiego czy panieńskiego, należy skorzystać z pokrowców. Pokrowce na fotobudki są idealnie dopasowane do wymiarów i kształtów urządzeń, wykonane są z lekkich, chociaż wzmocnionych tworzyw i tkanin, które zapewniają sprzętowi większe bezpieczeństwo nawet podczas nieprzewidzianych zdarzeń. Szczególnie ważne jest, by chroniły wrażliwe i niezwykle cenne ekrany dotykowe urządzeń. Koszt pokrowca w porównaniu z ceną nowoczesnego i najwyższej klasy sprzętu jest niewielki, dlatego warto go pokryć, by cieszyć się zakupionymi fotobudkami jak najdłużej.

Stojaki na gadżety

Żeby zdjęcia z fotobudki były wyjątkowe, uczestnicy zabawy mają do dyspozycji ciekawe kapelusze, okulary, węże boa, wąsy na patyku, kolorowe stroje i peruki. Stojak na gadżety do fotobudki znakomicie sprawdzi się jako półka do ich przechowywania, pomoże zachować porządek w fotobudce i wyeksponuje gadżety tak, by każdy mógł po nie w dowolnej chwili sięgnąć. Uzupełnij pojemne, estetyczne, mobilne i lekkie stojaki o kolorowe dodatki, a każdy będzie mógł cieszyć się nowym “ja” na zabawnym, pamiątkowym zdjęciu!

Krążki LED

Fotobudka z kabiną to niezwykle estetyczne rozwiązanie, idealne na każdą uroczystość. Oprawa wizualna ma przecież olbrzymie znaczenie. Krążki LED stanowią ciekawe uzupełnienie kabin dmuchanych i innych, w których wykonuje się zdjęcia. Krążki led wyposażone w czujnik ruchu niczym czerwony dywan mogą wskazywać drogę gościom do budki. Krążki są odporne na uderzenia czy wodę, są niezwykle estetyczne i budce dodają niezwykłej elegancji. Świetnie wpisują się wnętrze, zwłaszcza romantyczne, towarzyszące weselom. Krążki LED sprawią, że nikt nie przeoczy budki i chętnie do niej zajrzy, by zrobić sobie oryginalne zdjęcia pamiątkowe.

Obszar naszego działania

Fotobudki zyskują na popularności i pojawiają się coraz częściej na uroczystościach rodzinnych, firmowych, szkolnych. Nic w tym dziwnego, ponieważ zabawne zdjęcia od zawsze są świetną pamiątką, a fotografować lubią się dorośli i dzieci. Siedzibą firmy Air Photobooth jest przepiękny Poznań, jednak posiadamy klientów z całej Polski i Europy. Każdy klient, który nas odwiedzi, może liczyć na fachową pomoc i doradztwo w wyborze odpowiednich urządzeń i dodatków. Oferujemy także wynajem fotobudek razem z całym wyposażeniem. Dzięki licznym pakietom, po wcześniejszym ustaleniu, możemy zaoferować dowóz sprzętu na terenie całej Wielkopolski i poza nią.

Nasze gadżety do fotobudkiStojak na gadżety

Stojak na gadżety

400 zł brutto

Fotobudka w pakiecie razem z Dmuchaną Kabiną LED

Pokrowce na fotobudkę

Pokrowce na fotobudkę

600 zł brutto

Fotobudka w pakiecie razem z Dmuchaną Kabiną LED

Krążki LED fotobudka mini

Krążki LED fotobudka mini

150 zł brutto

Fotobudka w pakiecie razem z Dmuchaną Kabiną LED