Fotokabina

Organizacja niezapomnianej imprezy okolicznościowej lub imprezy firmowej to nie lada wyzwanie. Starannie udekorowana sala, umiejętnie dobrane menu czy wysokiej jakości oprawa muzyczna to nie wszystko. W stworzeniu wyjątkowego spotkania w gronie bliskich i znajomych bądź współpracowników niemniej ważne są elementy rozrywkowe. Jakie atrakcje zapewnić, by wydarzenie na długo zapisało się w pamięci jego uczestników? Z pomocą przychodzą nowoczesne dmuchane fotokabiny Air Photobooth, które sprzedajemy i wynajmujemy!

Fotokabina

Zalety fotobudek z kabiną

Fotobudki z kabiną to urządzenia, które w ostatnim czasie cieszą się ogromną popularnością wśród osób organizujących różnego rodzaju wydarzenia. Nie bez powodu – stabilne, a jednocześnie lekkie konstrukcje, zapewniają uczestnikom imprez okolicznościowych i firmowych mnóstwo frajdy. Na każdym przyjęciu przychodzi bowiem moment, w którym wprawieni w dobry nastrój goście, chcą uwiecznić spędzone wspólne chwile. Pozwalająca im na to fotobudka, to świetna alternatywa dla zdjęć robionych smartphonami bądź zdjęć od profesjonalnego fotografa, na które trzeba zwykle czekać tygodniami. Wystarczy wejść do dmuchanej fotobudki i wykonać oryginalne ujęcia, w stworzeniu których pomoże specjalne menu urządzenia. Mnogość funkcji pozwala na niemal nieograniczoną personalizację wyglądu fotografii. Co nie bez znaczenia, fotokabiny led pomieszczą w środku kilka osób, co umożliwia wykonanie zabawnych fotografii gości z parą młodą czy w gronie zespołu pracowników. Fizyczne wydruki, gotowe w zaledwie w kilka sekund, to doskonała pamiątka, będąca najlepszym zwieńczeniem udanej imprezy. Wszystko to sprawia, że o fotobudkach warto pomyśleć zawsze wtedy, gdy szukamy nietuzinkowej atrakcji na organizowaną przez nas imprezę okolicznościową lub firmową.

Co wyróżnia nasze dmuchane fotokabiny?

Firma Air Photobooth specjalizuje się w produkcji dmuchanych fotokabinach, oraz fotobudek. Urządządzenia wyposażone są w 19″ ekran dotykowy, aparat cyfrowy Canon 1300D z obiektywem 18-55 IS oraz drukarkę termosublimacyjną. Sterowane intuicyjnie menu umożliwia wydruk 4 zdjęć – kolorowych lub czarno-białych – w formacie 10×15 cm na wysokiej jakości papierze fotograficznym. Tło dla pełnych radości fotografii, które gotowe są w kilka sekund, stanowi zdalnie sterowana kolorem dmuchana kabina, podświetlana lampami LED rgb. Zdjęcia powstające w dmuchanej fotobudce można dowolnie personalizować, zarówno pod względem układu zdjęć na pasku, jak również tła, podpisu czy logo pod zdjęciem. Cięcie gotowych zdjęć na paski umożliwia natychmiastowe ich rozdanie bohaterom fotografii.

Fotokabiny można wykorzystać na każdej imprezie

Co nie bez znaczenia, fotokabiny są niezwykle uniwersalne. Będą one doskonałą atrakcją na różnego rodzaju wydarzenia – od imprez okolicznościowych, takich jak wesela, osiemnastki, urodziny czy studniówki po imprezy firmowe oraz wydarzenia promujące. Fotobudka na weselu, dzięki zabawnym odbitkom z imionami pary młodej, stanowić będzie idealną rozrywkę dla zebranych gości. Podczas spotkań integracyjnych i bankietów biznesowych wesołe zdjęcia z logo firmy rozluźnią nieco oficjalną atmosferę, za sprawą czego wydarzenie nabierze niepowtarzalnego klimatu. To jednak nie wszystko – powierzchnia dmuchanej fotobudki może być oklejona folią reklamową z reklamą o łącznej powierzchni 18,5 m2. Trudno o lepszy nośnik reklamowy dla przedsiębiorstwa z każdej niemal branży. Oferowane w Air Photobooth w Poznaniu fotobudki mają solidną konstrukcję z aluminium i tworzywa, zaś sama dmuchana kabina wykonana jest z materiału Oxford Cloth. Całość jest niezwykle prosta w montażu i demontażu oraz bezproblemowa w transporcie.

Dmuchana fotokabina

Dmuchane fotokabiny na wynajem i na sprzedaż

Air Photobooth to pierwsza firma w Polsce, w której zajmujemy się produkcją nowoczesnych i eleganckich dmuchanych fotokabin LED. W zależności od potrzeb i oczekiwań klientów, zajmujemy się zarówno sprzedażą, jak i wynajmem urządzeń, dających możliwość tworzenia jedynych w swoim rodzaju pamiątek z imprez okolicznościowych i firmowych. Urządzenia dostarczamy praktycznie na terenie całej Polski. Sprzedażą dmuchanych fotokabin zajmujemy się także poza krajem, na obszarze UE. Wszystkim klientom zainteresowanym zakupem fotobudki zapewniamy szkolenie wstępne, wsparcie techniczne oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji i kosztach wynajmu lub sprzedaży dmuchanych fotokabin!

Nasze fotokabinyFotokabina LED Kostka

Fotokabina LED Kostka

5000zł brutto

Dmuchany namiot podświetlany lampami LED

Fotokabina LED Oktagon

Fotokabina LED Oktagon

5000zł brutto

Dmuchany namiot podświetlany lampami LED

Fotokabina LED Iglo

Fotokabina LED Iglo

6000zł brutto

Dmuchany namiot podświetlany lampami LED

Fotokabina LED Iglo Mini

Fotokabina LED Iglo Mini

5000zł brutto

Dmuchany namiot podświetlany lampami LED