Fotobudka

Budka fotograficzna jeszcze kilkanaście lat temu kojarzyła się w Polsce jedynie z amerykańskim centrum handlowym. W filmach, serialach, a nawet w bajkach często można było zobaczyć niewielkich rozmiarów kabinę z grubą kotarą, w której w ciągu kilkunastu sekund można było zrobić zdjęcia. Dziś fotobudka to urządzenie mobilne, które coraz częściej możemy spotkać i na rodzimym podwórku.

Dmuchana fotobudka z kabiną

Co wyróżnia dmuchaną fotobudkę?

Budka zdjęciowa to przenośne urządzenie umożliwiające zrobienie zdjęć i szybkie ich wydrukowanie. Z racji swej popularności na rynku spotkać można różnego rodzaju fotobudki i choć wielu mogłoby powiedzieć, że przecież to jedno i to samo, to jest to absolutna nieprawda. Technika ciągle się rozwija przez co możliwości się zmieniają. Lepszy sprzęt oznacza lepszy efekt. Nowością stawiającą nie tylko na oryginalny wygląd, ale przede wszystkim na najwyższą jakość jest Air Photobooth. To co ją wyróżnia to wysoka klasa podzespołów począwszy od ekranu dotykowego przez aparat cyfrowy skończywszy na drukarce termosublimacyjnej i profesjonalnych mediach. Dodatkowo powierzchnia sprzętu może zostać wykorzystana do promocji firm. Istnieje możliwość oklejenia jej powierzchni folią reklamową, na której umieścić można na przykład logo sponsorów. To pomysłowe rozwiązanie sprawdzi się na wszystkich wydarzeniach kulturalnych.

Fotobudki są wyjątkową atrakcją na każdej imprezie

Trendy to określenie, które odnosi się do wielu dziedzin życia. Choć dla większości społeczeństwa trendy równają się z modą, nie oznacza to, że w innych sytuacjach nie możemy o nich mówić. Jedną z płaszczyzn, na których dobrze widać zmieniające się trendy są imprezy, zwłaszcza wesela, huczne przyjęcia urodzinowe, bale typu studniówki, jubileusze oraz imprezy integracyjne. Hitem panującym na tych wydarzeniach już od dobrych kilku lat jest właśnie budka do robienia zdjęć i nic nie wskazuje na to by sytuacja miała ulec zmianie. Ponadto ich ciągły rozwój odpowiada coraz większym oczekiwaniom wobec nich. Air Photobooth to idealny przykład tej sytuacji. Nasza budka ze zdjęciami nie jest toporną kabiną, którą najlepiej postawić w dalekim i zaciemnionym kącie by nie zaburzała wystroju. To nowoczesne i eleganckie urządzenie pasujące zarówno do szalonej imprezy jak i szykownego wesela.

Zdjęcia z fotobudki mogą być wyjątkową pamiątką

Skąd taka popularność fotobudek? Przecież na każdym weselu jest fotograf, a w dobie nowoczesnej technologii każdy zaproszony gość bądź uczestnik wydarzenia posiada telefon z funkcją aparatu fotograficznego. Więc jakim prawem budka do zdjęć odnosi taki sukces? Mówiąc najprościej, to idealna i wyjątkowa pamiątka dla każdego. Fotograf robi zdjęcia na pamiątkę dla Państwa Młodych, goście chcąc zrobić ładne zdjęcia telefonami muszą albo prosić kogoś o pomoc albo wyciągać selfiesticki, a fotobudka to rozwiązanie wszystkich problemów. Szybkie zdjęcia w wysokiej jakości, na których zmieści się sporo osób. Niewątpliwą atrakcją są także wszelkie akcesoria. W ciągu zaledwie kilku sekund możemy przeobrazić się w czarownicę, kowboja albo gwiazdę kina. Takie dodatki wyzwalają w ludziach ogrom radości dzięki czemu zdjęcia wychodzą niepowtarzalne i nie są pozowane, a takie ujęcia zapamiętuje się na dłużej i chętniej się do nich wraca. Każdy pakiet odbitek na przykład z wesela można opatrzyć imionami Państwa Młodych i datą ślubu, z kolei na imprezie integracyjnej dodać można nazwę bądź logo firmy. Dzięki temu otrzymamy świetną pamiątkę danego wydarzenia, którą możemy cieszyć się już tego samego dnia.

Dmuchana fotobudka

Obszar naszego działania

Producent dmuchanych fotobudek Air Photobooth ma swoją siedzibę w Poznaniu co nie oznacza, że dalsze tereny Polski będą musiały obejść się smakiem. Wynajem działa na terenie całej Polski. Cennik uwzględnia nie tylko koszt wynajmu urządzenia, ale i personalizację wydruku, stojak z gadżetami, tło fotograficzne, dowolny układ zdjęć, zdjęcia bez limitu i obecność asystenta. Budkę zdjęciową wynająć można na 1, 2 lub 3 godziny, a cena to: 599 zł – 1h, 699 zł – 2h bądź 799 zł – 3h. Możliwy do wynajmu jest jeszcze pakiet business, w którym koszt i czas wynajmu są już indywidualnie ustalane. Za dodatkową opłatą 100 zł istnieje możliwość wynajęcia kabiny LED. Air Photobooth prowadzi również sprzedaż fotobudek. Dla lokali organizujących różnego typu uroczystości posiadanie na własność takiego gadżetu będzie niewątpliwym atutem i atrakcją, dlatego zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Nasze fotobudki


Fotobudka Standard

Fotobudka Standard

11999zł brutto

Fotobudka – urządzenie wykorzystujące najwyższej klasy podzespoły.

Fotobudka Dibond

Fotobudka Dibond

12999zł brutto

Fotobudka – urządzenie wykorzystujące najwyższej klasy podzespoły.

Fotobudka z kabiną

Fotobudka z kabiną

16999zł brutto

Fotobudka – urządzenie wykorzystujące najwyższej klasy podzespoły.

iBudka

iBudka

15999zł brutto

Fotobudka – urządzenie wykorzystujące najwyższej klasy podzespoły.