Fotobudka na wesele

Ślub i wesele to jedne z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Każda młoda para marzy o tym, aby to właśnie ich przyjęcie było najpiękniejsze, jedyne w swoim rodzaju, o którym zaproszeni goście będą opowiadać latami. Wspaniałą formą atrakcji dla gości na weselu będzie fotobudka, która szturmem podbija w ostatnim czasie różnego rodzaju imprezy okolicznościowe – spotkania biznesowe, urodziny oraz wesela. Masz wątpliwości, czy to dobry pomysł na twoją imprezę? Nie ma nad czym się zastanawiać, bo to świetny pomysł na oryginalną atrakcję dla naszych bliskich i przyjaciół! Wynajmem fotobudek zajmuje się poznańska firma Air Photobooth.

Fotobudka

Fotobudka, czyli zdjęcie od ręki

Fotobudka to nic innego jak automat to robienia zdjęć, który wyposażony jest w ekran dotykowy, apart cyfrowy oraz drukarkę. Wykonuje ona kolejno serię zdjęć, które drukowane są na oryginalnym papierze fotograficznym. Tło do zdjęć zapewnia zdalnie sterowana kolorem Dmuchana Kabina Led. Gotowe zdjęcia otrzymuje się praktycznie po kilku sekundach. Warto wspomnieć, że fotobudka powstała w Stanach Zjednoczonych. To kraj, w którym wspomniane urządzenie jest najczęściej wykorzystywane w celach rozrywkowych.

Fotobudka na wesele

Chcesz zaskoczyć swoich weselnych gości? Nie masz pomysłu, co dla nich przygotować? Podopowiadamy – wynajmij fotobudkę na przyjęcie weselne! Na pewno nie będziesz żałować swojej decyzji. To od ciebie zależy na jaki czas zdecydujesz się wynająć fotobudkę – godzina, dwie, trzy, a może dziesięć godzin? W Air Photobooth bez żadnych problemów ustalisz wszystkie szczegóły, na jak długo chcesz mieć dostępną tę budkę fotograficzną.

W zestawie otrzymasz m.in. spersonalizowane wydruki zdjęć, stojak z gadżetami oraz zdjęcia bez limitu. Dzięki temu zdjęcia będą wyjątkowe i niepowtarzalne. Fotobudka wszystkim gościom dostarczy dużo zabawy i wywoła ogromne uśmiechy na twarzy. Chętnie korzystać z niej będą dorośli, dzieci, a nawet starsze osoby, np. dziadkowie. Duża ilość gadżetów sprawia, że każdy znajdzie dla siebie oryginalną stylizację. Każdy marzy przecież o tym, żeby chociaż raz w życiu mieć niebieskie, czy pomarańczowe włosy lub popatrzeć na świat przez różowe okulary.

Dmuchana fotobudka zapewnia niezapomnianą zabawę

Ciekawą propozycją dodatku do fotobudki na wesele będzie wynajem dmuchanej fotokabiny. Co to dmuchana fotokabina? To bardzo ekskluzywny namiot albo jak kto woli kostka podświetlana LED. Całość została wykonana z materiału Oxford Cloth. Jej standardowe rozmiary to 2,5×2,5×2,5m, ale nasza firma, jeśli zajdzie taka potrzeba dostosuje, także wymiary dmuchanej fotobudki do Państwa potrzeb, czy wielkości pomieszczenia, w którym będzie miała się znajdować. Wybór koloru podświetlenia LED do zdjęć, również zależy od nas samych, bowiem możemy zdecydować się na gamę kolorów RGB. W zestawie znajduje się dmuchawa oraz oświetlenie led z zasilaczem, torba, linki oraz pilot rgb.

Zdjęcia z fotobudki mogą być wspaniałą pamiątką

Na ślubach i weselach w większości przypadków zawsze obecny jest profesjonalny fotograf. Jednak on na pewno nie wykona tak zabawnych zdjęć, jakie można zrobić w fotobudce. Fotobudka daje nam możliwość korzystania z przeróżnych gadżetów, tabliczek z napisami i wielu innych form przebrania. Zdjęcia z fotobudki będą wspaniałą pamiątka z wesela na długie lata. To co najważniejsze, te zdjęcia mamy gotowe od ręki. Nie musimy całymi tygodniami czekać na odbiór zdjęć od fotografa. Dużą zaletą tego rodzaju atrakcji jest to, że nasi zaproszeni goście takie odbitki mogą zabrać do domu bezpośrednio po przyjęciu. To będzie niezwykle cenna pamiątka dla nas, ale przede wszystkich dla naszych bliskich. To wszystko naprawdę jest możliwe. Wystarczy na wesele wynająć fotobudkę!

Fotobudka

Obszar działania Air Photobooth

Air Photobooth z Poznania działa na terenie całego naszego kraju. Nie ważne, czy mieszkasz w Krakowie, Rzeszowie, Warszawie, Olsztynie, Gdańsku, Zielonej Górze, Wiśle, czy Kętrzynie. Do każdego miasta, czy małej miejscowości przedstawiciele firmy dowiozą wybraną fotobudkę na przyjęcie weselne. Odległość nie jest dla nich żadną przeszkodą!

Fotobudka - pakiety


tabelka_fotobudka3