Dmuchana ścianka LED do zdjęć

Wydarzenia takie, jak wesele, studniówka, urodziny, impreza firmowa czy festiwal, wymagają uwiecznienia na wielu zdjęciach. Zwykle w celu wykonania profesjonalnych zdjęć z takich wydarzeń wynajmuje się profesjonalnego fotografa reportażowego. Ale jeszcze ciekawiej i zabawniej jest, gdy sami goście mogą zrobić sobie zdjęcia, z różnymi śmiesznymi dodatkami. Taka pamiątka z pewnością będzie bardzo oryginalna, a uzyskać ją pomoże wynajem fotobudki z wyposażeniem i dmuchaną ścianką LED do zdjęć. Co warto wiedzieć na temat tego niecodziennego gadżetu? Jak z niego korzystać?

Fotobudki z dmuchanymi ściankami LED – co je wyróżnia?

Dmuchana Ścianka LED

Cała fotobudka do zdjęć oferowana przez Air Photobooth wykonana jest z aluminium oraz tworzyw tworzących trwałą konstrukcję. Składa się z dwóch elementów, co pozwala przewozić ją nawet w małym samochodzie osobowym. Zastosowane w niej dmuchane ścianki z podświetleniem LED-owym do fotobudki są wykonane z materiału Oxford Cloth. Wymiary kabiny mogą być różne, dostosowane do naszych potrzeb. Dzięki temu kabina fotobudki jest lekka i łatwa w transporcie. Zarówno jej rozłożenie, jak i złożenie jest proste i nie wymaga posiadania specjalnych umiejętności czy sprzętu. Dostępne jest oświetlenie LED rgb. W zestawie znajduje się też dmuchawa do pompowania kabiny, torba, pilot oraz linki mocujące. Dodatkowo można odpłatnie zamówić branding fotobudki, winylowe tła fotograficzne oraz obiektyw typu „rybie oko”.

Zalety fotobudki z dmuchaną ścianką LED

Dmuchana ścianka LED to dobre tło do fotobudki, gdyż jest jednolite i stonowane, dzięki czemu nie odwraca uwagi od pierwszego planu na zdjęciach. Dzięki zmiennemu oświetleniu LED jest jednak oryginalne i nowoczesne. Będą one doskonałą atrakcją na różnego rodzaju imprezy, na wspomniane wcześniej wesela czy studniówki, ale także w trakcie bardziej kameralnych przyjęć, na przykład urodzin dziecka, imprezy firmowej czy jeszcze innych okazji. Budka wyposażona w ciekawe gadżety i śmieszne akcesoria do zdjęć zapewni jej użytkownikom mnóstwo zabawy i radości. A wykonane w ten sposób zdjęcia będą wyjątkową pamiątką, inną niż te od profesjonalnego fotografa, bo spontaniczne, szczere i bardzo wesołe.

Cena dmuchanej ścianki LED – 3000zł brutto

Air Photobooth – sprzedaż i wynajem fotobudek do zdjęć

Nasza firma oferuje sprzedaż lub wynajem fotobudek, fotokabin, ścianek LED, Selfie Mirror oraz LED Dance Floor. Działamy głównie w Poznianiu, ale prowadzimy wynajem na terenie całej Polski, natomiast sprzedaż w Polsce i Unii Europejskiej. Cena dojazdu jest zależna od odległości i wybranego pakietu. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy cztery rodzaje pakietów, jeśli chodzi o wynajem naszych urządzeń: Basic (1 godzina), Standard (2 godziny), Vip (3 godziny) i Business (czas do uzgodnienia). Wszystkie ceny można znaleźć na naszej stronie internetowej:

Cennik wynajmu fotobudek: airphotobooth.pl/fotobudka-wynajem/

Cennik wynajmu Selfie Mirror: airphotobooth.pl/selfie-mirror-wynajem/

Podane ceny obejmują zarówno wynajem sprzętu, jak i personalizację wydruku, stojak z gadżetami do zdjęć, galerię, zdjęcia bez limitu, dowolny układ zdjęć, szkolenie z obsługi, asystent i tło fotograficzne. Dojazd przy pakiecie 1h – 10 km, 2h – 20 km i 3h – 30 km od Poznania jest bezpłatny. Poza tym obszarem dopłata wynosi 1,5 zł za każdy kolejny kilometr. Warto wspomnieć, że wszystkie nasze urządzenia wykorzystują najnowocześniejsze i najlepsze podzespoły, gdyż jesteśmy pierwszym w Polsce producentem luster Selfie Mirror oraz Dmuchanych Fotobudek. Wykonane za pomocą naszego sprzętu zdjęcia i odbitki zawsze będą najwyższej jakości, wyraźne i ostre. Dmuchane kabiny oraz ścianki LED dają trochę prywatności na dużej imprezie, co sprzyja wykonywaniu szalonych, spontanicznych lub romantycznych zdjęć. Pełna personalizacja menu sprzętu, a także wydruków sprawia, że zdjęcia okażą się niepowtarzalną i bardzo oryginalną pamiątką z każdego okolicznościowego przyjęcia!